akcja 20151002 1079121240

DRODZY RODZICE I DZIECI!

W naszym przedszkolu przez cały rok odbywa się zbiórka zużytych baterii, makulatury i plastikowych nakrętek.

akcja 20151002 1993667450

Masz w domu zużyte baterie! Nie wiesz co z nimi zrobić? Przynieś do Przedszkola i wrzuć do specjalnie oznaczonego pojemnika, a na

pewno pomożesz środowisku!!!

Zbieramy zużyte BATERIE

Program zbiórki zużytych baterii prowadzony przez Reba Organizacje Odzysku S.A.
Pojemniki na zużyte baterie i akumulatory ustawione są w holach obu budynków przedszkolnych.
Zachęcamy do udziału w akcji.
Chrońmy razem nasze środowisko!

Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci z naszego przedszkola do włączenia się do Zbiórki MAKULATURYakcja 20151002 1307057399

Celem akcji jest zachęcenie ludzi do prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów - w tym wypadku MAKULATURY.

W związku z powyższym zapraszamy do zbierania każdego rodzaju makulatury (tj. stare książki, gazety, ilustrowane magazyny, dzienniki, opakowania tekturowe, kartony itp.) i przynoszenia jej do przedszkola w pudłach lub związane sznurkiem.

akcja 20151002 1903199109 Pijesz dużo napojów? -  nie wyrzucaj niepotrzebnej nakrętki do kosza, ale przynieś ją do Przedszkola i wspomóż naszą zbiórkę.

Nasze Przedszkole włączyło się także do akcji zbierania nakrętek. Chcecie wspomóc naszą akcję? Prosimy o zbieranie NAKRĘTEK. Mogą to być:

- plastikowe nakrętki od butelek po wszelkich napojach

- plastikowe zatyczki, kapsle po środkach chemicznych

- plastikowe korki, zaślepki itp…

Serdecznie dziękujemy naszym dzieciom oraz Rodzicom! za włączenie się do akcji.

Zachęcamy wszystkie  dzieci i rodziców do aktywnego udziału.