Get Adobe Flash player

Plac zabaw - rzecz święta !

plac zabaw 1 20140609 1381154233

 

      Od pokolenia wiemy, że najlepsza zabawa to zabawa na super „wypasionym” placu zabaw. Każdemu się marzy takie miejsce pełne huśtawek, drabinek, równoważni, ścianek wspinaczkowych i….. długo by jeszcze wymieniać. My, nauczyciele przedszkola i nasi podopieczni także marzymy o takim placu. Jeszcze wiele nowych urządzeń brakuje nam na naszym przedszkolnym placu zabaw. Pieniądze? Ależ są! TYLKO, ŻE NA REPERACJE TEGO CO MAMY.

   Któż niszczy przedszkolny plac?

Kto łamie drabinki?

Kto wkłada huśtawki na dach przedszkola?

Kto załatwia „swoje potrzeby” w naszej lokomotywie?

Kto zrywa ogrodzenie?

Kto zostawia potłuczone butelki na trawie i drabinkach?

Oczywiście, że nie dzieci.

   Kochani, to są duchy niszczyciele. Zjawiają się wieczorem lub nocą i niszczą. Nikt nic o nich nie wie! Nikt ich nie widział!

   Drodzy Rodzice prosimy, abyście nam pomogli. Może Wy wiecie co to za duchy. Prosimy tylko, byście zwrócili im uwagę, że tak naprawdę krzywdzą PRZEDSZKOLAKI! Nie należy to do chyba do czynu bohaterskiego.

   Duchy te będąc kiedyś dziećmi, też się super bawiły na swoich podwórkach. Ujmując rzecz jeszcze inaczej. Te duchy będąc przedszkolakami bawiły się na obecnym przedszkolnym placu zabaw.

Warto może im przypomnieć :

PLAC ZABAW – RZECZ ŚWIĘTA!     Widzisz – Reaguj