Get Adobe Flash player

Uwaga - dotyczy Rekrutacji do przedszkola

zapisy 1 20140422 1621641977 

Lista dzieci przyjetych i nieprzyjętych do Przedszkola Słonecznego w Wasilkowie znajduje się na stronie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz wywieszone  są w budynkach przy ul. Sienkiewicza 24 i ul. Polnej 1/4c.

Dnia 09 maja 2016r minął  termin podpisywania umów dzieci zakwalifikowanych do przedszkola. Dzieci, których rodzice nie podpisali umów w terminie zostały skreślone z listy do przedszkola.

Dyrektor Przedszkola Słonecznego serdecznie zaprasza rodziców dzieci nowo-przyjętych na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 21 czerwca 2016 r.o godzinie 16.30 w budynku filii przy ul. Polnej 1/4c. Informuje również, że Dni Otwarte przedszkola odbędą się w 7 i 14 czerwca 2016 roku w godzinach 15-17 w obu budynkach przedszkola.

Serdecznie zapraszamy również na Festyn Rodzinny: "Na powitanie lata", który odbędzie się na placu przedszkolnym filii przedszkola w dniu 11 czerwca 2016 r.w godzinach 11-14.

 

Wasilków,12 maja 2016r.

                                                                                                                                                                                              dyrektor

Joanna Broniszewska - Hyży