Get Adobe Flash player

Kadra

KADRA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2016 / 2017

 

W przedszkolu zatrudniona jest wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, nieustannie wzbogacająca swoje umiejętności zawodowe na różnorodnych kursach, warsztatach i studiach podyplomowych.

                                   Nasze nauczycielki ukończyły:
        studia podyplomowe:                                    
  • Zarządzanie Oświatą                                                      
  • Logopedię
  • Gimnastykę korekcyjną

 

kursy kwalifikacyjne:

 

  • Terapię Pedagogiczną
  • Oligofrenopedagogikę
  • Ewaluację

 

Ponadto nasi nauczyciele posiadają dodatkowe kursy i przygotowanie w zakresie prowadzenia zajęć z dziećmi. Zdecydowana większość nauczycieli posiada wyższe wykształcenie i w dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje, umiejętności oraz kompetencje zawodowe.

 


DYREKTOR - mgr Joanna B. Broniszewska – Hyży
WICEDYREKTOR – mgr Bożena Stasiełuk

Przedszkole "Słoneczne" ul. Sienkiewicza:

Kadrę pedagogiczną stanowią:
mgr Joanna Broniszewska – Hyży nauczyciel dyplomowany
mgr Iwona Dowgier nauczyciel mianowany
Marianna Ewa Grącka nauczyciel mianowany
Maria Jolanta Grycuk nauczyciel mianowany
mgr Wioleta Kotowicz - Herrera nauczyciel mianowany
mgr Marta Szczęsnowicz
nauczyciel kontraktowy
mgr Dorota Szejnoga
nauczyciel dyplomowany
mgr Justyna Wiszniewska nauczyciel mianowany
mgr Małgorzata Tercjak
nauczyciel mianowany

mgr Iza Gawryluk                            nauczyciel stażysta

 

Pomoc nauczyciela: Katarzyna Oksztul
Monika Wróbel
 
   

Pracownicy obsługi:




Anna Babina
Dorota Kwiatkowska
Marta Keller
Ada Sosnowska
Barbara Storonowicz
Pracownicy administracji:

mgr Aneta Kazuczyk – księgowa
Małgorzata Matyszewska – intendentka
Joanna Burzyńska Gólska - pomoc administracyjna
Pracownicy kuchni:

Celina Łukaszewicz
Elżbieta Głowacka
Marzena Awsztel-Kojło
„Pan złota rączka”  Leszek Groblewski

 

Filia Przedszkola "Słonecznego" w Wasilkowie ul. Polna:

Kadrę pedagogiczną stanowią:
mgr Anna Bakłażec nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Baturo nauczyciel kontraktowy
mgr Justyna Chwesiuk nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Czapko
nauczyciel mianowany
mgr Urszula Drągowska nauczyciel mianowany
mgr Alina Łopato nauczyciel dyplomowany
mgr Diana Sawicka nauczyciel mianowany
mgr Bożena Stasiełuk nauczyciel dyplomowany
mgr Monika Szkiłądź nauczyciel kontraktowy
mgr Urszula Szóstko nauczyciel dyplomowany
mgr Karina Babynko
nauczyciel mianowany
mgr Alina Wiszowata nauczyciel dyplomowany

mgr Paulina Zujko                                               nauczyciel kontraktowy

 

Pomoc nauczyciela

Wioleta Daniszewska

Pracownicy obsługi: Joanna Bartoszewicz
Agnieszka Antonowicz
Malgorzata Łopatowicz
Ewa Olszewska
Agnieszka Puchalska
Dorota Rybakowska
Pracownicy kuchni: Janina Dzienis
Małgorzata Ławreszuk
Teresa Motoszko

 Punkt przedszkolny „Bajkowy dom” w Jurowcach:

Kadrę pedagogiczną stanowią: 

  • mgr Elżbieta Stankiewicz  – nauczyciel kontraktowy
  • Pomoc nauczyciela– Elżbieta Radziszewska

 

 Punkt przedszkolny „Przedszkolak” w Sochoniach:

Kadrę pedagogiczną stanowią: 

  • mgr Magdalena Andrakowicz  – nauczyciel kontraktowy
  • Pomoc nauczyciela– Katarzyna Zujko

 Zajęcia dodatkowe:

Zajęcia Prowadzący:
psycholog - terapia i profilaktyka mgr Ewelina Aleksiejuk
język angielski mgr Karina Babynko
logopeda - terapia i profilaktyka mgr Bożena Stasiełuk
Religia katolicka

mgr Katarzyna Dzietczyk – ul. Polna

mgr Katarzyna Dzietczyk – ul. Sienkiewicza
Ksiądz Jerzy Sokołowski - Jurowce, Sochonie
Religia prawosławna mgr Adam Bartoszewicz
gimnastyka korekcyjna  mgr Alina Wiszowata, mgr Justyna Wiszniewska