Get Adobe Flash player

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

27 listopada 2013r Przedszkole „Słoneczne” w Wasilkowie 

otrzymało

CERTYFIKAT WOJEWÓDZKI SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE.


szkoa promujca_zdowie_20131210_1118166239

 

Działania przedszkola mające na celu spełnienie wymagań oraz realizacja idei Szkół Promujących Zdrowie trwają od ponad pięciu lat. Od dwóch lat nasze przedszkole należy do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. W ciągu tych lat nieustannie pracujemy nad taką organizacją pracy przedszkola, aby warunki rozwoju  dzieci zbliżać do optymalnych. Nieustannie doskonalimy pracę całego przedszkola, staramy się polepszać warunki fizyczne, dbać o zdrowie całej społeczności we wszystkich aspektach: fizycznym, psychicznym, społecznym i duchowym. Co roku monitorujemy samopoczucie członków społeczności a opinie rodziców uwzględniamy podczas planowania pracy na kolejny rok. Nasze starania spotkały się z akceptacją społeczności Wasilkowa oraz zostały docenione przez komisję, która przyznała nam certyfikat. Jesteśmy bardzo dumni z certyfikatu i nadal będziemy kontynuować działania prozdrowotne w przedszkolu. Zachęcamy też rodziców do aktywnego włączania się w nasze działania.

 

koordynator zespołu promocji zdrowia

 mgr Alina Wiszowata


certyfikat