Get Adobe Flash player

konkurs na najciekawszy przepis

Zapraszamy wszystkich rodziców do udziału w akcji Jedz i rośnij zdrowo ! - ciekawe i zdrowe potrawy dla przedszkolaka - Warzywa i owoce to zdrowie, marchewka bajkę Ci opowie. Natura wie co dobrze smakuje Kasia przepis na zdrowie opisuje. Jedz smacznie i zdrowo , owoce spożywaj na surowo. Rośnij przez to duży, Tak jak warzywa po burzy Dla dobra naszych przedszkolaków proponujemy wszystkim rodzicom udział w akcji Jedz i rośnij zdrowo! Ciekawe i zdrowe potrawy dla przedszkolaka”, której celem jest zbieranie oryginalnych przepisów opracowanych na bazie naturalnych składników. Zależy nam na pozyskaniu jak największej liczby ciekawych i zdrowych przepisów, które moglibyśmy wdrażać do naszego przedszkolnego menu. •Swoje propozycje (może być ich kilka) należy napisać na kartce a następnie wrzucić je do pudełka zatytułowanego „Jedz i rośnij zdrowo” znajdującego się w holu przedszkolnym – prosimy składać do 25 X 2013r Przepis powinien zawierać: nazwę potrawy, potrzebne składniki, proporcje i sposób przygotowania. •NAGRODA za udział w akcji : Wygrane przepisy zostaną wdrożone do jesiennego jadłospisu – który się zmieni od listopada . Najlepsze propozycje opublikujemy w naszej gazetce przedszkolnej w grudniu. Za wszelkie propozycje serdecznie dziękujemy Osoby odpowiedzialne za akcję: mgr Iwona Dowgier, , mgr Marta Kosior mgr Wioleta Kotowicz, mgr Justyna Wiszniewska